TÄHELEPANU!
15.03.2020
PIRITA PAKi TÖÖKORRALDUS RIIGIS KEHTESTATUD ERIOLUKORRA AJAL.

Töökorralduse muudatuste eesmärkideks on välistada koroonaviirusnakkuse edasist levikut ja anda abi ohtlikus seisus inimestele.

Muudatused pandeemia ajaks:

* Pirita Perearstikeskuses on peatatud  plaanilised vastuvõtud ja ennetustegevus (plaanilised vereanalüüsid, tervisetõendid jne). 

 

* Ainukese erandina toimuvad imikute läbivaatused teisipäeviti vahemikus 9-13. Tervete imikute vastuvõtul ei tohi olla ühtegi haigustunnustega inimest. Ühe beebiga on kaasas üks täiskasvanu. Sel ajal on keelatud teistel patsientidel perearstikeskusesse siseneda!!! 

 

* Perearstikeskusesse palume pöörduda telefoni teel ja ainult tervisemuredega. 

Praeguse suurenenud telefoninõustamise vajadusega on pikenenud perearstide kõnetunnid 12.00-14.00

Lisaks on avatud lisanumber pereõe konsuktatsiooniks: 62 17 583  ( E-R 8.00-14.00). 

Endiselt on avatud meie üldnumber 6061670, millele vastavad kaks pereõde järjekorra alusel.

 

* Perearstikeskusse vastuvõtule kutsutakse inimesed, kes vajavad telefonikonsultatsiooni alusel arsti või õe läbivaatust. Vastuvõtule tuleku vajalikkuse otsustab telefoni vastu võtnud õde või arst. Toimuvad vastuvõtud ei ole korraldatud nimistupõhiselt.

 

* Töövõimetus- ja hoolduslehti saavad inimesed taotleda digitaalselt läbi Patsiendiportaali www.digilugu.ee

 

* Vastuvõtule tulles peab olema ALATI eelnevalt telefoni teel registreeritud aeg, ilma ajata majja ei lasta.

Oleme korraldanud vastuvõtud oma majas nii, et potensiaalselt nakkusohtlikud patsiendid ei puutuks kokku teiste klientidega. Sellega seoses hakkab sisenemine Pirita PAKi toimuma kahest erinevast uksest. Sisenemiseks vajaliku informatsiooni saate telefonitsi vastuvõtule registreerides pereõe käest. Lisaks on paigaldatud õue ka erinevad viidad.

Kui olete kutsutud vastuvõtule haigustunnustega, kandke perearstikeskuses maski, või kui teil seda pole, hoidke suu ees ühekordset pabersalvrätti. Peske käsi õuest tulles

Kui olete haigustunnustega, vältige ükskõik mille puudutamist perearstikeskuses – seinad, mööbel, ärge nõjatuge registratuuri leti vastu jne.

* Taastusravi vastuvõtud on minimeeritud ning taastusravisse tulles tuleb siseneda majja tagumisest nurgauksest (keldrikorruse uks). 

 

* Esmaspäeval ja kolmapäeval on endiselt maja suletud 14-15

* SARS-CoV2 proove perearstikeskuses ei võeta

 

LOODAME TEIE KOOSTÖÖLE JA MÕISTVALE SUHTUMISELE! 

 

В связи с эпидемиологической обстановкой в стране ,просьба без предварительной записи в Pirita семейный центр не приходить и не заходить. Информация и консультация по телефону 6061670 или э- почте info@piritaarst.ee

Due to the epidemiological situation in the country, please do not come to the Pirita Family Center without prior registration. Information and advice by phone 6061670 or e-mail info@piritaarst.ee

jalus

Pirita Perearstikeskus Kloostrimetsa tee 29 Telefon 60 61 670
E ja K 07.30 - 14.00 ja 15.00 - 18.00       
T, N, R 07.30 - 16.00
info@piritaarst.ee
www.piritaarst.ee

Bänner1