LIIKUMISPUUDEGA KLIENTIDELE JA LAPSEVANKRITEGA  SISENEMINE  MAJA TAGANT.

Invaparkla asub perarstikeskuse hoovis.

 

 • Et meiega suhtlemine oleks sujuvam ja turvalisem kasutaga selleks e-Perearstikeskuse tarkvara e-perearstikeskus-logo-768x165.png
 • Kiireloomuliste probleemide korral palume esimesel võimalusel kontakteeruda pereõega tel.6061670, kes leiab sobivaima lahenduse. 

  Üldtelefonile vastab pereõde E,T, N, R 07:30-18:00 ja K 07:30-14:00 15:00-18:00

  Kolmapäeviti 14-15 on personali üldkoosolek ja telefonile ei vastata.

 • Perearsti ja pereõe vastuvõtule palume kindlasti eelnevalt registreeruda telefoni teel.
 • Protseduuridele ja vereanalüüsidele palume kindlasti eelnevalt registreeruda
 • Vastuvõtule mitte ilmumisest palume eelnevalt teatada!
 • Kui haigestute, siis helistage palun arsti vastuvõtule saamiseks hommikul kohe, soovitavalt 8.00-10.00. Hilisemate pöördumiste puhul on aega väga raske planeerida.
 • Kui olete otsustanud helistada perearstikeskusesse, siis püüdke oma probleem formuleerida väga konkreetselt, et pereõde saaks lähtuvalt teie haiguse tõsidusest leida teile sobiva vastuvõtuaja.
 • Kui vajate 2 ja enama perekonnaliikme arstlikku konsultatsiooni ja/või läbivaatust, siis reserveerige vastavalt ka ajad registratuuris.
 • Meie perearstikeskuses on arsti telefonikonsultatsiooni aeg igal tööpäeval kell 13.00-14.00. Palume konsulteerimiseks kasutada seda aega ning eelistada kontaktides leitavaid mobiilinumbreid.
 • Arsti / õe vastuvõtule pöördudes püüdke oma kaebused ja probleemid korralikult läbi mõelda ning esitada tähtsuse järjekorras.
 • Uuringute ja analüüside tegemisel lähtub arst teie kaebustest. Kui teil patsiendina on huvi teha uuringuid, mis ei haaku teie kaebustega, tuleb teil need endal tasuda vastavalt haigekassa hinnakirjale.
 • Lapsevankritega PAK-i koridoridesse palume mitte siseneda. Vankrid ja kärud saab parkida lifti kõrval olevasse fujeesse, galerii-sissepääs maja taga.
 • PAKi siseruumidesse palume oma lemmikloomi mitte kaasa võtta. 
 • Taastusravi: 

  Kui Sulle ei sobi broneeritud ajal meid külastada, siis palume sellest ette teatada vähemalt 24 h. Sel juhul jõuame pakkuda teenuse aega ootejärjekorras olevale kliendile või saame meie spetsialisti tööaega mõistlikumalt planeerida. Kui jätad protseduurile tulemata meid teavitamata või hilined protseduurile üle 10.minuti, siis koostatakse Sulle arve ära jäänud protseduuri summas. Arve on kompensatsioon saamata jäänud tulust ja Sinule planeeritud ajast, millega oleme arvestanud. Aega broneerides oled nõustunud eelpool mainitud tingimustega. Ravikindlustuse seaduse alusel on õigus nõuda tasu ka tühjaks jäänud visiidi eest. Täname mõistva suhtumise eest!

 

Nimistuga liitumise protsess:

Esitage avaldus valitud perearstile  (isiklikult kohale tuues, tähitud postiga või eelistatult digiallkirjastatult e-maili teel).

Uuele perearstile on vajalik esitada väljavõte või koopia oma tervisekaardist eelmise perearsti juurest.  Kui Teid puudutav oluline terviseinfo on olemas Teie digiloos, ei ole paberkandjal info toomine vajalik.

Perearst teavitab Teid nimistusse registreerumisest või registreerumisest keeldumisest 7 tööpäeva jooksul registreerimisavalduse esitamisest arvates ning keeldumisel märgib ära ka keeldumise põhjuse.

 

Oluline on, et rahvastikuregistris kajastuksid teie korrektsed elukohaandmed.

https://www.siseministeerium.ee/et/tegevusvaldkonnad/rahvastikutoimingud/elukohatoimingud?fbclid=IwAR0uuTZLDwjcLXSisYocGbfa4aHPp2JHLDF4WCzx2OeUIlA4P4wa4M-wu9g

 

jalus

Pirita Perearstikeskus Kloostrimetsa tee 29 Telefon 60 61 670

E, K     07.30 - 14.00  15.00-18.00

T,N,R  07.30.00 -  18.00       

info@piritaarst.ee
www.piritaarst.ee

Bänner2